Новини

У рамках першого дня стратегічої сесії з розвитку педагогічної освіти Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет відповідно до Наказу МОН України №53-к від 27.02.2023 «Про нагородження працівників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича» урочисто відзначив співробітників почесними нагородами.

Вітаємо Валентину Богатирець – доцентку кафедри сучасних іноземних мов та перекладу з почесною нагородою та  бажаємо наснаги для подальшої плідної праці!


 

 

 

 

 

DEVELOPING STUDENTS’ PRAGMATIC COMPETENCE BY EFL PROFESSORS/TEACHERS AS CULTURAL DIPLOMATS
(РОЗВИТОК КОМУНІКАТИВНО-ПРАГМАТИЧНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ У СТУДЕНТІВ ВИКЛАДАЧАМИ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ (EFL) ЯК НЕВІД’ЄМНА СКЛАДОВА КУЛЬТУРНОЇ ДИПЛОМАТІЇ)
Зоя Куделько – к.філол. н. – завідувачка кафедри  сучасних мов та перекладу та Валентина Богатирець – к.політ. н., доцент кафедри сучасних іноземних мов та перекладу – викладали на курсах підвищення кваліфікації для викладачів іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка та Національного університету «Львівська політехніка»

Зоя Куделько – к.філол. н. – завідувачка кафедри  сучасних мов та перекладу – брала участь як експерт-науковець у Міжнародних молодіжних Лінгвостудіях організованих “Cambridge Club, UA037” Київ, Україна за сприяння Чернівецької районної військової адміністрації 21 жовтня 2022 р.