ЗНО магістрам

13 травня розпочато реєстрацію вступників!

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 05.04.2019 року № 441 “ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ, ЩО ПРОВОДЯТЬСЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ОРГАНІЗАЦІЙНО-ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ЗДІЙСНЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ ДЛЯ ВСТУПУ НА ДРУГИЙ (МАГІСТЕРСЬКИЙ) РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ” всі, хто бажає здобути ступінь магістра мають узяти участь у єдиному вступному іспиті (ЄВІ) з іноземної мови, що проходитиме з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО.

Реєстрація на нього триватиме з 13 травня до 3 червня.

Для реєстрації вступнику треба буде звернутися до приймальної комісії одного з обраних ним вишів. Підтвердженням реєстрації є виданий комісією екзаменаційний листок. Після цього на сайті УЦОЯО для кожного зареєстрованого вступника створюватимуть кабінет учасника, доступ до якого буде за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

У цьому кабінеті, зокрема, буде розміщена запрошення-перепустка з інформацією про пункт тестування. Воно почнеться 2 липня.

Для участі у тестуванні вступник має пред’явити:

  1. екзаменаційний листок;
  2. документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку);
  3. запрошення-перепустку.

Результати тестування також розміщуватимуться в електронних кабінетах учасників на сайті УЦОЯО.

Тестові завдання єдиного вступного іспиту з іноземної мови у 2019 році укладатимуться відповідно до Програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України № 411 від 28 березня 2019 року. Тести міститимуть розділи для оцінювання критичного, аналітичного та логічного мислення.

Зошити тестових завдань 2017 року: Англійська моваНімецька моваФранцузька мова.

Зошит тестового завдання 2016 року: Англійська мова.

Детальніше про це на сайті приймальної комісії ЧНУ.