ЗНО магістрам

12 травня розпочато реєстрацію вступників!

Відповідно до Листа Міністерства освіти і науки України від 30.04.2020 року “Щодо реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ” всі, хто бажає здобути ступінь магістра мають узяти участь у єдиному вступному іспиті (ЄВІ) з іноземної мови, що проходитиме з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО.

Для реєстрації  в університеті для складання Єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та/або Єдиного фахового вступного випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (ЄФВВ) потрібно з 12 травня до 5 червня надіслати на відповідну адресу електронної пошти електронні копії таких документів:

  • заповненої і підписаної заяви-анкети;
  • паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків;
  • фотокартки;
  • *документа про здобутий ступінь / рівень вищої освіти (лише для осіб, які завершили навчання раніше);
  • *довідки ЗО щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (лише для осіб, персональні дані яких не вносяться до ЄДЕБО);
  • *медичного висновку за формою 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження ЗНО).

Для перевірки правильності оформлення екзаменаційного листка його електронна копія надсилається вступнику на електронну адресу, вказану в заяві-анкеті.

Оформлений екзаменаційний листок видається вступникові особисто або надсилається поштою, якщо вступник зазначив про це в заяві-анкеті.

Основна сесія ЄВІ з іноземної мови — 1 липня 2020 року

Тестові завдання єдиного вступного іспиту з іноземної мови у 2020 році укладатимуться відповідно до Програми, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України № 152 від 07 лютого 2020 року. Тести міститимуть розділи для оцінювання критичного, аналітичного та логічного мислення.

Зошити тестових завдань 2017 року: Англійська моваНімецька моваФранцузька мова.

Зошит тестового завдання 2016 року: Англійська мова.

Детальніше про це на сайті приймальної комісії ЧНУ.